چه تابلویی بخریم

راهنمای خرید تابلو

اگر شما از دسته آن مشتریانی هستید که می گویید چه تابلویی بخریم ، شاید مقاله زیر برایتان مفید باشد :

تابلو LED ثابت : متشکل از تعدادی LED های کوچک می باشد.این تابلو ها در دو نوع بدون افکت ( رقص نور ) و افکت دار می باشد که در نوع افکت دار یک برد و آی سی پروگرام شده از قبل روی تابلو نصب می شود.افکت ها و رقص نور تابلو با برنامه نویسی انجام می شود و تنوع این افکت ها قابل تغییر می باشد. این نوع تابلوها متنی که برای نمایش گذاشته می شود غیر قابل تغییرند.در همان ابتدا باید هر متنی که خواستید مشخص باشد.در کل اگر متن تبلیغی شما شامل کلمات کمی می باشد تابلو LED مناسب کار شما می باشد.قیمت تابلو LED ثابت بر حسب تعداد LED های بکار رفته در تابلو می باشد.

تابلو روان : تشکیل شده است از تعدادی ماژول و یک برد کنترل ( برای نمایش افکت ها یا رقص نور متون ) و آی سی برای ذخیره متون و مجهز به پورت USB برای انتقال متن به تابلو. برای نمایش محصولات و خدمات خود با این تابلو ، مشتری باید تا خواندن کامل متن تبلیغی شما مدت زمانی صبر کند.اگر بعدا خواستید تغییر شغل بدهید این تابلو مناسب می باشد چون به راحتی متن تبلیغی شما قابل تعویض است ( با نرم افزار ) حتی اگر خواستید این تابلو را بفروشید مشتری زیادی دارد فقط کافی است که با نرم افزار مخصوص تابلو روان که روی کامپیوتر نصب شده است متن خود را پاک ، اضافه یا حذف کنید.قیمت این نوع تابلوها بر حسب متر مربع تعیین می شود و هزینه بیشتری نسبت به تابلو LED ثابت دارد.

تابلو چلنیوم : این نوع تابلوها بیشتر در سایزهای بزرگ ساخته می شود معمولا این نوع تابلوها در بالای ساختمان و جاهایی که فضای زیاد برای نصب وجود داشته باشد استفاده می گردد.اگر شغل شما طوری است که نیاز به توضیح و آشنایی با محصولات و خدماتتان ندارد و فقط می خواهید تبلیغ خود را به اندازه سه یا چهار کلمه محدود کنید تابلو چلنیوم مناسب می باشد.قیمت تابلو چلنیوم بر حسب متر دور حروف می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *